«Мамандықтар әлемін ашамыз» кәсіби бағдар беру форумы

27.11.2019

2019 жылғы 27 қарашада Көкшетау қаласында «Мамандықтар әлемін ашамыз» екінші облыстық кәсіптік бағдарлау форумы өтті, онда орта, техникалық және кәсіптік білім беру қызметкерлерінің кәсіптік бағдарлау қызметінің қорытындылары шығарылды. Алдымен қонақтарды Көкшетау және Щучинск қалаларының колледждерінің студенттері мен оқытушылары қарсы алды, олар өз өнімдері мен жетістіктерін көрсетті. Одан кейін форумға қатысушыларды марапаттау рәсімі өтті. МОӨК оқытушысы С.В. Кубрина «Үздік кәсіби бағдар беру жобасы» номинациясына қатысып, «Мамандықтар қаласы» жобасын ұсынды және бірінші орынға ие болды! Ақмола облысының білім басқармасына форумды ұйымдастырғаны үшін және осындай керемет сыйлықтар үшін, біздің жұмысымызды жоғары бағалағаны үшін сараптамалық комиссияға, ал форумның барлық қатысушыларына қарапайым емес, бірақ біздің жас ұрпағымыз үшін өте қажет жұмыс үшін рахмет!

• 3-5.jpg
  • 3-4.jpg