«Үлпілдек дос» қайырымдылық акциясы

27.01.2023

25 қаңтарда Степногорск қаласының МОӨК тағы бір маңызды оқиға болды. «Мәдени іс-шараларды ұйымдастырушы» бейіні бойынша студенттер, оқытушы Кенжин К.К. жетекшілігімен. «Үлпілдек дос» қайырымдылық акциясы өтті. Акция ит қорасын қолдау мақсатында өтті. Бұл мекемеде бұрын үйсіз жануарлар болған. Иттерге қолдау көрсетуге ниет білдірген балалар жәрмеңке, қайырымдылық лотерея және шағын концерттік бағдарлама ұйымдастырды. Акцияның келушілері МҰПК студенттері де, Мемлекеттік кеден комитеті колледжінің студенттері де болды. Барлық қаражат бірден ит питомнигінің өкілдеріне аударылды.
Үй жануарларыңызды қалдырмаңыз! Жақсылық жаса! Біреудің бақытсыздығынан өтпе!