7 мамырға арналған дөңгелек үстел

06.05.2022

5 мамыр күні мектепаралық оқу-өндірістік комбинатыда Қазақстан Республикасы Отан қорғаушылар күні мерекесі қарсаңында балалардың, түрлі бейіндегі студенттердің және шақырылған қонақтардың қатысуымен дөңгелек үстел өтті. Ерлер мамандығының, қызметтің әртүрлі саласының өкілдері шақырылып, олармен қазіргі қазақстандық қоғамдағы ерлердің рөлі туралы әңгіме өрбіді. «Жетістікке жету үшін жастар қандай болуы керек?» сияқты маңызды сұрақтар талқыланды. Неліктен бізге белгілі бір мамандар қажет? Әр адам қалай бейбітшілік пен келісімде өмір сүре алады?
Шақырылған қонақтар қатарында: командирдің тәрбие және әлеуметтік-құқықтық жұмыс жөніндегі орынбасары, аға лейтенант Жолдыбаев Рүстем Рашидұлы, ефрейтор Зияда Әділбек Ерболатұлы, кәсіпкер Подмагаев Олег Германович, стилист Шаталов Максим Петрович және профильдік оқытушы, директор Кенжин Қоблан Калилуллинович.
Әңгімелесу барысында бір шыны шай үстінде еркін достық атмосфера құрылды, онда жігіттер қонақтарымыздың кәсіби тәжірибесіне қызығушылық танытып, сұрақтар қойды. Шара соңында барлық қонақтар мен студенттер бірлесіп суретке түсіп, қонақтарға естелік сыйлықтар табыс етілді.