"Бизнесте және кәсіби салада табысты әйелдер кейстерін дәріптеу" тренингі

18.10.2024

Жастар бизнес-инкубаторының базасында "Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы" ММ Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысын іске асыру үшін "әйелдер не туралы айтады" ҚБ ұйымдастырған "әйелдер не туралы айтады" клубы бойынша "бизнесте және кәсіби салада табысты әйелдер кейстерін дәріптеу" тренингі өтті гендерлік теңдік институты". Спикерлер ретінде кәсіпкерлік негіздерінің мұғалімдері және жеке кәсіпкерлер: Кубрина Светлана Викторовна, Бекмағамбетова Бибігүл Елтайқызы, Заикина Елизавета, Ким Анна, Стригун Софья Дмитриевна сөз сөйледі. Қалалық колледж студенттері қатысқан тренинг барысында әйелдер кәсіпкерлігі, стартаптар, ықтимал тәуекелдер мен трендтер мәселелері талқыланды. Жеке кәсіпкерлер Ким А. мен Заикина Е. қыздармен өздерінің практикалық тәжірибелерімен бөлісіп, болашаққа кеңес берді.